Розпочинаємо збір та публікацію матеріалів присвячених Платону Олександровичу Білецькому. Будемо щиро вдячні за будь-які фото- і текстові матеріали від його колег і колишніх студентів. 
Мистецтвознавчі праці Платона Олександровича Білецького доступні за посиланням https://scholar.google.com/citations?user=3gDJEXIAAAAJ&hl=ua

Ділимося з вами статтєю кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри історії і теорії мистецтва НАОМА Марини ВІкторівни Русяєвої, яка була опублікована в збірнику НАОМА з нагоди 50-річчя кафедри.

М. Русяєва. Платон Білецький ― це звучить гордо // Українська академія мистецтва. ― К., 2010. ― Спецвипуск. До 50-річчя факультету теорії та історії мистецтва. ― С. 263―271.

Бібліографічний покажчик публікацій Платона Олександровича, зібраний кандидатом мистецтвознавства, заслуженим діячем культури, учнем і дослідником творчості П.Білецького Сергієм Івановичем Побожієм у 2005 році

С.І. Побожій П.О.Білецький. Бібліографічний покажчик // С. І. ПобожійЗ історії українського мистецтвознавства: зб. ст. — Суми : Університетська книга, 2005. — C. 112—124.

FaLang translation system by Faboba